українська версія lucanus.org.ua

НОВИНИ НАШОГО САЙТУ


повернутися

<< повернутися


УВАГА! Ця сторінка створена для тих, хто регулярно відвідує наш сайт. Тут можна знайти прямі входи на всі новостворені та поновлені сторінки нашого сайту. окрім того, всі новини форуму LUCANUS анонсовані на титульній сторінці.

28 жовтня 2013 р. Вже у Вікіпедії можна знайти інформацію про наших теріологів! Ігоря Дикого  та Олександра Киселюка

з 30 вересня до 5 жовтня 2013 р. відбулася  ювілейна XX Теріологічна школа  у с. Микуличин Івано-Франківської області, на теренах Карпатського національного природного парку. Фото звіт конференції (теріологія), (зоомузей).

17 березня 2011 року Поновлено персональні сторінки Ірини Синявської: додано нову літературу та презентацію; на сторінці В. Г. Рошка поновлено перелік літератури. Дивіться також сторінку конференції і центри досліджень.

15 грудня 2010: в розділі Конференції викладено запрошення на VII Міжнародну наукову конференцію "Молодь та поступ біології", яка відбудеться у Львові 5-8 квітня 2011 року.
Дивіться тут. Організаторами конференції є біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Конференція проводиться з метою сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді, що працює на розвиток біологічної науки. До участі у конференції запрошуються студенти та аспіранти, що проводять дослідження в усіх галузях біології, біомедицини та екології. За матеріалами конференції буде видано збірку тез доповідей учасників. Всі бажаючі можуть написати організаторам також із сайту http://bioweb.lnu.edu.ua/postup2011/

06 грудня 2010: в розділі Бібліотека викладено титул, зміст та умови придбання збірника наукових праць: "Проблеми вивчення й охорони тваринного світу у природних і антропогенних екосистемах...", який на днях забрав з друкарні у м. Чернівці І. В. Скільський. Всіх авторів збірника та всіх зацікавлених запрошую подивитися: " розділ бібліотека, угруповання тварин. "
Всі бажаючі можуть придбати збірник, написавши Ігорю Васильовичу та прочитавши умови отримання книги.

22 серпня 2010: в розділі "Центри досліджень " додано кілька нових цікавих ссилок на наукові журнали та товариства. В їх числі: Сайти журналів "Вісника зоології", "Acta Entomologica Musei Nationalis Pragae", "Journal of the National Museum (Prague)", Lynx - неперіодичні публікаці, зоологічні статті і моногріфії, "Munis Entomology & Zoology", "Zoological Science", "Zootaxa","Станіславський натураліст", а також Зоологічні товариства: Станіславівське ентомологічне товариство "Tenax-17" та Державний природознавчий музей НАНУ

22 серпня 2010: поновлено "сторінку конференції ", де додано три конференції, що відбудуться найближчим часом. Це XVII Теріологічна школа-семінар (вересень 2010) в Шацькому НПП і Міжнародна науково-практична конференція у м. Яремче та 10-ті "Ужгородські ентомологічні читання. Інформацію про ці зустрічі можна прочитати також на нашому форумі, форумі теріошколи і та сайті Фауни Галичини і Карпат"

30 червня 2010: в розділі "Цікаве про фауну" додано нову інформацію про вивірку звичайну у містах карпатського регіону та поширення тут чорної форми цього виду.

27 червня 2010: в розділі "Раритетна фауна Карпат" повністю обновлено сторінку "рибоподібні" та узгоджено всю наведену інформацію з новим виданням Червоної книги України.

26 червня 2010: в розділі "бібліотека" розміщено пдф файлу нового видання — "Фауни України: охоронні категорії. Довідник" ( Київ, 2010, 80 с.), підготовленого колективом авторів за ред. О. Годлевської та Г. Фесенка [pdf 1,33 mb]

25 червня 2010: в розділі "Раритетна фауна Карпат" повністю обновлено сторінку "земноводні" та узгоджено всю наведену інформацію з новим виданням Червоної книги України.

23 червня 2010: в розділі "Раритетна фауна Карпат" повністю обновлено сторінку "плазуни" та узгоджено всю наведену інформацію з новим виданням Червоної книги України.

22 червня 2010: в розділі "Раритетна фауна Карпат" додано розділи "павукоподібні" та "молюски", видозмінено розділ "ракоподібні" та поновлено сторінку "рак широкопалий".

21 червня 2010: створено форум дослідників фауни Карпат — LUCANUS.uaforums.net, вихід на який є на титульній сторінці сайту з анонсом 10 останній дописів (дивитись тут >>>).

20 червня 2010: в розділі "Загорози існуванню фауни" розміщено огляд проблеми антропогенних пасток, підготовлений Ігорем Загороднюком — "Антропогенні пастки та виживання тварин у трансформованому середовищі" (дивитись тут >>>).

11 червня 2010: на сайті сторено розділ "Найважливіші новини і цікавинки про фауну Карпат" (дивитися >>>), на якому вміщено перший нарис про унікальну фауну: про появу нетопира білосмугого (Pipistrellus kuhlii Kuhl, 1817) в регіоні Карпатах (дивитися >>>).

11 червня 2010: на нашому сайті поставлено посилання на цікавий дружній сайт, який веде наш невтомний колега Андрій Заморока — "Станіславський натураліст" (дивитися тут)

30 травня 2010: на сайті поставлено геолічильник відвідувачів, а також створено персональну сторінку Юрія Канарського, науковця Інституту екології Карпат НАН України (див. тут). Також беріть участь у поточній сколівській молодіжній конференції (Запрошення тут)

21 квітня 2010: в розділі "Загорози існуванню фауни" розміщено статтю Ігоря Загороднюка "Ціна життя тварини з точки зору зоолога", опубліковану в журналі "Екосфера" ще 2003 р., а надалі перепубліковану низкою видань і сайтів (дивитись тут >>>).

архів новин за 2007–2009 роки >>>

архів новин за 2003–2006 роки >>>

 


ведучі сторінки: Ігор Загороднюк та Юлія Зізда