українська версія  english version 

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ


Lucanus cervus

<< повернутися

Ужгородські
ентомологічні
читання

Архів 2004

Архів 2005

Архів 2006-2008

Архів 2010-2011

 

 

Ця сторінка створена для всіх тих, хто цінує наукові зібрання і можливість обговорити результати своїх наукових досліджень з колегами. Інформація додається у міру надходження, відповідно до дат проведення конференцій та семінарів в Україні. Просимо надсилати свої повідомлення про конференції на адресу ведучої цієї сторінки julcha@ua.fm

 

25–27 вересня 2013 року Запрошуємо Вас взяти участь у роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Мониторинг оточуючого середовища», яка відбудеться на базі географічного і біологічного факультетів Установи освіти «Брестський державний університет імені А.С. Пушкіна». Заявку і матеріалт вислати електронною адресою (konf_monitoring@mail.ru). Файл має бути названий прізвищем першого автора. Для своєчасного формування збірника конференції заявку на участь і матеріали треба вислати до 31 травня 2013 року. (інформаційний лист тут)

16 по 18 вересня 2013 року Карпатський біосферний заповідник із проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію "Букові праліси та давні букові ліси Європи: проблеми збереження та сталого використання", присвячену 45-річчю створення установи. Матеріали до виступів обсягом до 5 сторінок українською або англійською мовами приймаються до 1 червня 2013 р. Адреса оргкомітету конференції: Карпатський біосферний заповідник, а/с 8, м. Рахів,Закарпатська область, Україна – 90600. Тел. (03132) 22193; факс: (03132) 22632. Ел. пошта: cbr-rakhiv@ukr.net. Веб-сторінка: http://cbr.nature.org.ua (інформаційний лист тут)

23-24 травня 2013 р Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Природний заповідник "Медобори", Державний природознавчий музей НАН України, Природний заповідник "Розточчя", Львівське відділення Українського ентомологічного товариства, проводять VІІ Львівську ентомологічну школу "Динаміка різноманіттята адаптаційний потенціал ентомобіоти" (присвячену пам'яті професора Андрея Шептицького). Місце проведення: м. Тернопіль - смт Гримайлів - м. Заліщики, (VII Львівська ентомологічна школа буде працювати в рамках міжнародної науково-практичної конференції "ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ"). Для участі в VІI Львівській ентомологічній школі слід заповнити реєстраційну форму та надіслати її електронною поштою за адресою  rizunv@ukr.net та одночасно організаторам міжнародної науково-практичної конференції "ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ" за електронними адресами  pitertsaryk@rambler.ru, pitertsaryk@ukr.net, pitertsaryk@gmail.com  до 31 березня 2013р. (інформаційний лист тут)

23-24 травня 2013 року запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Подільські читання (Географія, Біологія, Екологія, Охорона природи)”, що відбудеться у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Офіційні мови конференції – українська, польська, англійська. Заявку, матеріали доповідей та відскановану квитанцію поштового переказу просимо надсилати до 10 квітня 2013 року. Електронні адреси оргкомітету:
pitertsaryk
@ rambler.ru, pitertsaryk@ ukr.net, pitertsaryk@qmail.com (інфрмаційний лист тут)

15-17 травня 2013 року у м. Києві відбудеться  міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми природничих наук», яка присвячена 155-річчю з дня народження першого українського академіка землезнавця Павла Аполлоновича Тутковського.конференція  Запрошуємо Вас! Організатори конференції: Національний науково-природничий музей НАН України, Інститут геологічних наук НАН України, Державне підприємство «Українська геологічна компанія», Державний гемологічний центр України, Інститут фундаментальних досліджень УНА, Всеукраїнська громадська організація «Спілка геологів України», ТОВ «Водоспад», ПП "Геологічна компанія Геомандри".
Е-mail:
 
tutkovsky@museumkiev.org (вчений секретар  конференції Ірина Радієвна Назарова).
До
 1 березня 2013 р. надіслати  заявку на вище вказану електронну адресу. Детальнішу інформацію дивіться на сайті ННПМ НАНУ
.

15-16 травня 2013 р. Чернівецький обласний краєзнавчий музей повідомляє про проведення науково-практичної конференції «Історія і сьогодення музею: Головні аспекти діяльності, завдання, проблеми, рішення». Просимо до 15 березня 2013 р. повідомити про участь у конференції, подавши заявку на участь та тему доповіді. Матеріали доповіді (згідно вимог) подати до 10 квітня 2013 р.  електронною поштою за адресою оргкомітету: regmuscv@gmail.com (інфрмаційний лист тут).

25–27 квітня 2013 р. запрошуємо взяти участь у студентській науковій конференції «Екосистеми сходу України 2013», яка відбудеться на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Конференція включатиме два дні сесійних занять та день польових навчань. Учасники конференції будуть забезпечені мультимедійним обладнанням для доповідей. Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику праць конференції. Всі деталі викладено у інформацій ному листі. Проект програми буде розміщено на сайті http://corsac.luguniv.edu.ua і по мірі надходження заявок він буде поновлюватися.  Організатор.екоклуб "КОРСАК" Луганський національний університет e-mail: desmana@ukr.net. (інформаційні листи архівом тут)

16 квітня 2013 року Запрошуємо Вас взяти участь в традиційних Горбуновських читаннях, які вкотре проводяться з ініціативи кафедри екології і права Чернівецького  факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Буковинської філії НЕЦУ «Крона», Матеріали читань планується опублікувати в науковому збірнику за рахунок організаторів конференції.  Заявку на участь в читаннях (із зазначенням П.І.П. повністю, науков. ступеня, вченого звання, повної назви закладу) та матеріали просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету: ecolawkhpi@meta.ua чи представити особисто до Оргкомітету на електронних носіях до 01 квітня 2013 року (!!!) (інформаційний лист тут)

26–27 березня 2013 року з 10 до 17 год pапрошуємо на семінар Марія Влачу (Португалія) «КОМУНІКАЦІЯ У МУЗЕЯХ як інструмент для досягненняжиттєздатності» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19).Семінар – англійською мовою з послідовним перекладом українською. Попередня реєстрація і отримання від оргкомітету письмового підтвердження на участь обов'язкові. Кінцевий термін реєстрації 22 березня, 17:00. На семінар формується фахова група до 30 осіб. Перевага надається музейним працівникам, котрі безпосередньо працюють у сфері, тема якої розглядається на семінарі, та зареєструвалися першими. Прохання вказати на фах, місце роботи, посаду та досвід роботи:  honchar_museum@ukr.net  (інформаційний лист і програма у архіві тут)

 
15 серпня 2005: започатковано цю сторінку.

вгору

 поновлено 2 квітня 2013 р.