Зоологічний музей ДВНЗ УжНУ

про музейновинидіяльністьколекціїспівробітникиекскурсіїзаконодавство

Новини

 

 

 

форум

фотогалереябібліотекакорисні посиланняцікавестатут музеюкарта

новини 2013

З 4 по 8 жовтня 2017 р. в м. Одеса відбулась ХХIV Теріологічна школа-семінар по темі Теріологічні колекції: збір та ідентифікація зразків. В роботі цього форума науковців-зоологів прийняли участь фахівці майже всієй України, а також були представники Білорусії. Від Ужгородського національного університету на Теріологічній школі-семінар був співробітник Зоологічного музея УжНУ Арпад Крон, який презентував доповідь: Особливості колекції ссавців Зоологічного музею УжНУ. Конференція відбувалась на базі Центру екології моря, Гідробіологічної станції, Протичумного інститута, Зоологічного музея Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова . Протягом пяти насичених днів участники знайомились з новими методами дослідження та моніторингу мікротеріофауни; з польовою діагностикою та дослідженнями в природі, приймали участь у майстер-класах: Збір і визначення матеріалу, Визначення віку ссавців та Безпека в терені. Відвідали екскурсію по верхівям лиману Куяльник та провели маршрутний облік. Вчились діагностувати близькі види, ідентифікувати великих тварин в природі. Відвідали Зоологічний музей Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова  та багато іншого. В результаті конференція була дуже продуктивна та наукова бібліотека Зоомузею поповнилась новими монографіями закордонних колег.

14-16 травня 2015 року в місті Берегово, на базі Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ Зоологічний музей прийняв участь в науковій конференції, присвяченій 200-річчю від дня народження Людвіга Вагнера: Внесок натуралістів аматорів у вивчення біологічного різноманіття. Співорганізаторами конференції були Закарпатський угорський інститут, інститут ботаніки ім. М. Холодного НАН України, Ужгородський національний університет, Закарпатський краєзнавчий музей та Угорський природничий музей із Будапешта. Для фахівців у галузі біології, охорони природи та історії біологічної науки, вчителів шкіл, студентів вищих навчальних закладів, а також освітян та краєзнавців, опубліковано збірник матеріалів конференції, до якого включено 15  статтей на 676 сторінках. Спільною публікацією на конференції відзначились Рошко В.Г, Рошко В.В. та Крон А.А.: Владиков дослідник фауністичного різноманіття Підкарпатської Русі.

12-19 жовтня 2015 року Коаліція громадських організацій Форум екологічного порятунку Закарпаття та міжкомісійне обєднання Громадської ради при ОДА Стратегія зелених Карпат провела заходи і акції Тиждень охорони природи Закарпаття. Зоологічний музей активно прийняв участь у цій науково-практичній конференції Екологічні проблеми громад і Стратегія розвитку Закарпаття 2020 12-19 жовтня 2015 року, яка відбувалась в приміщенні Закарпатської облдерж адміністрації, м. Ужгород. Під час акції співробітником Зоологічного музею Крон Арпадом Арпадовичем, разом з кандидатом біологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри ентомології та збереження біорізноманіттяУжНУ Володимиром Гавриловичем Рошком, представлено стендову доповідь та презентацію на тему: Екологічні ризики в умовах активного впливу ліній електропередач високої напруги. В рамках науково-практичної конференції відбулось нагородження співробітника Зоологічного музею старшого лаборанта Крон Арпада Арпадовича з почесною відзнакою за кращу наукову роботу молодого вченого в галузі екології і охорони природи.

lucanus.org.ua

terioshkola.org.ua

Наша адреса:
Зоологічний музей, ДВНЗ "Ужгородський національний університет",  
вул. Волошина, 54.
м. Ужгород, 88000.

Тел. роб. 66-61-50.
Електронна адреса: julcha@ua.fm.

автор та ведуча сайту: Юлія Зізда