EES-site

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИповернутися

<< повернутися

Ужгородські
ентомологічні
читання

Архів 2004
Архів 2005

УВАГА!
Ця сторінка створена для всіх тих, хто цінує наукові зібрання і можливість обговорити результати своїх наукових досліджень з колегами. Інформація додається у міру надходження, відповідно до дат проведення конференцій та семінарів в Україні. Просимо надсилати свої повідомлення про конференції на адресу ведучої цієї сторінки julcha@ua.fm

 

18–21 листопада 2008 року. Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІІ Міжнародної конференції молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», яка відбудеться у Харкові. Організатори конференції: біологічний факультет та Студентське наукове товариство Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.Детальніше: ("2008-harkiv.doc" 115 kb)

24–25 жовтня 2008 р. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної наукової конференції "Хижі птахи України", яка відбудеться на базі Криворізького державного педагогічного університету. Оргкомітет чекає від учасників пропозицій щодо наукової тематики конференції, тематиці круглих столів, перегляду наявних у Вас відеофільмів тощо. Ваші пропозиції будуть враховані в процесі остаточного формування програми конференції, яка буде розіслана всім, хто подасть заявки на участь у конференції. Реєстраційну картку для участі в конференції просимо надіслати до 15 квітня. Детальніше: ("2008-krrig.doc" 35 kb)

8–10 жовтня 2008 року На базі Карпатського біосферного заповідника організовується проведення Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток заповідної справи в Україні і формування Пан-Європейської екологічної мережі", присвяченої 40-річчю Карпатського заповідника. Детальніше: ("2008-kbz.doc" 46 kb)

23–27 вересня 2008 року Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції " Значення та перспективи стаціонарних досліджень для збереження біорізноманіття", присвяченій 50-річчю функціонування високогірного біологічного стаціонару "Пожижевська". Заявки і тези приймають вже і досі. Спішіть! Детальніше: ("2008-lviv.doc" 90 kb) ("2008-lviv1.doc" 85kb)

16–19 вересня 2008 р. Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Міжнародній конференції Українського Герпетологічного Товариства, що відбудеться у м. Дніпропетровськ. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. Матеріали конференції планується опублікувати у збірнику праць УГТ. Детальніше: ("2008-gerp.doc" 253 kb)

11–14 вересн 2008 р. Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує взяти участь у роботі наукової конференції „Еколог ічний стан і біорізноманіття екосистем Шацького національного природного парку ”: ("2008-shack.doc" 253 kb)

23–25 травня 2008 Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції „Охорона та раціональне використання природних ресурсів Українських Карпат”, присвяченої 25-річчю біобази Ужгородського національного університету в смт. Колочава та пам'яті фундатора В. Ю. Штаєра. Детальніше: ("2008-uzhgorod.jpg" 400 kb). У скриньках заявлених учасників вже має бути друге повідомлення. Тези необхідно надіслати до 24 березня обсягом до двох сторінок.

15 травня 2008 р Запрошуємо Вас взяти участь у науковій конференції "Сучасний музей: наукова й експозиційна діяльність", присвяченій 145-й річниці від дня заснування Крайового музею в Чернівцях. Для участі в конференції потрібно надіслати до 15 квітня 2008 р. тему доповіді, виступу або повідомлення на адресу оргкомітету. Детальніше: ("2008-chern.doc" 26 kb)

19–21 листопада 2007 ІІ Міжнародна конференція молодих вчених «Біологія: від молекули до біосфери». Конференцію проводить Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, біологічний факультет та студентське товариство біологічного факультету. Доповіді можливі як в усній формі, так і постерній. Можлива також участь без доповіді. Напрямки: ботаніка, мікологія, фізіологія рослин, зоологія, фізіологія людини і тварин, біомедицина, біофізика, еволюція, біохімія, молекулярна та клітинна біологія, генетика, біотехнологія, мікробіологія та імунологія, екологія, проблема збереження та раціонального користування природними ресурсами. Заявки приймають до 23 вересня.Докладніше у листі-запрошенні від організаторів ("2007-19-11-harkiv.doc" 86kb).

5–6 листопада 2007 Конференція молодих учених «Наукові основи збереження біотичної різноманітності» на базі Інституту екології карпат НАН України. Організатори: Рада молодих учених, Львівське відділення українського ботанічного товариства, Львівське відділення ліги діячів заповідної справи україни. Заявки приймають до 5 серпня. Докладніше у листі-запрошенні від організаторів ("2007-05-06-lviv.doc" 43 kb).

24–28 вересня 2007 р. на Вас чекає XIV Теріологічна Школа-семінар, що відбудеться на базі «Екополіс» на півночі Київщини поблизу Зони відчуження ЧАЕС. Прийом заявок закінчується, але для тих, хто дуже хоче потрапити на конференцію ще чекаємо.Не забудьте вказати паспортні дані та дату народження!!! Форма заявки вивішена на сайті Теріологічної школи.

09–13 жовтня 2006 XIІІ Теріологічна Школа "Раритетна теріофауна" відбудеться на та базі Камянець-Подільського державного університету. Деталі Дивіться на сайті Теріологічної школи.


15 серпня 2005: започатковано цю сторінку.


вгору

ведуча сторінки: Юлія Зізда